Skip to content

Mikulás-nap a menekülttáborban és Sáráson

Mikulas_1

„Az Egyházban azok az elsők, akik szükséget szenvednek: emberi, lelki, anyagi szükséget.”
Ferenc pápa

2013. december 5-én a vámosszabadi menekülttáborba, december 6-án pedig a sárási gyerekeknek vittünk mikuláscsomagot. A névre szóló, kis zoknikat, amibe az ajándékokat tettük, az egyházközség önként jelentkező tagjai és más jóakaratú, segítőkész emberek készítették. A megajándékozottak mindkét helyen örömmel fogadták. A gesztus, hogy Isten előtt ők is fontosak és értékesek, és ahogy ezt fogadták, minden köszönetnél jobban megerősíti, hogy a közösen választott úton tovább kell járnunk. Köszönet az egész közösségnek és mindenkinek, aki bármilyen támogatással segített!

Képgalériák:

Mikulas_2

A képek a sárási találkozás alkalmával készültek.
Képek: Krémer József, Dr. Gyenes Mária