Hit évének lezárása

Az egyházi év végén, a hit évének lezárása alkalmából délután 3 órakor zenés imádságot tartottak Bácsána, a Szent István Király Templomban. A reggeli szentmise keretén belül imádkoztunk a Bácsáról származó papokért és szerzetesekért, annak kapcsán, hogy elkészült a nyáron elhunyt, bácsai születésű Érsek Sándor tb. kanonok síremléke. A szentmise után az eső ellenére szép számmal kisétáltunk a temetőbe, és Egresits Ferenc atya megáldotta a síremléket.
A délutáni imádságot követően a közösségi házban felavatásra került az egyházközség könyvtára, mely minden kedden délután várja az olvasókat. Vendégünk volt Simon Róbert Balázs győri alpolgármester is, akivel Dr. Ottófi Rudolfné, a KÉSZ győri elnöke tartott egy beszélgetést.